+36 66 430 881

Csaba Metál Zrt.

Projektmérnök (Békéscsaba)

Feladatok
  • Koordinálja az új termék bevezetési projekteket a vállalat és/vagy a vevők előírásainak megfelelően
  • Gondoskodik a fejlesztéshez szükséges erőforrások, alkalmazandó eszközök és segédanyagok rendelkezésre állásáról
  • Napi szinten egyeztet angolul és/vagy németül a vevők képviselőivel
  • Együttműködik a projekt-team tagokkal
  • APQP csoport vezetése
  • Személyesen részt vesz a vevői és/vagy projekt megbeszéléseken, auditokon
  • Felügyeli a munka előre haladtát az ütemezésnek megfelelően, illetve annak elvárt színvonalát
  • Napra készen vezeti a szakterülethez tartozó dokumentumokat
  • Biztosítja a gyártáshoz szükséges műszaki hátteret
  • Figyeli és optimalizálja a költségeket és határidőket
  • Aktívan közreműködik a gyártáshoz szükséges speciális eszközök kifejlesztésében és tovább fejlesztésében

Elvárások
  • CAD/CAM ismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Projektszemlélet
  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • Angol és/vagy német aktív nyelvtudás
  • Min 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Autóipari minőségirányítási eszközök ismerete előny (APQP, FMEA, PPAP)

Amit kínálunk
  • Változatos feladatok
  • Szakmai- és személyes fejlődés lehetősége
  • Letelepedés és munkába járás támogatása
  • Kulturált munkakörnyezet

Jelentkezzen erre a pozícióra:

További elérhető pozíciók

Csaba Metál ZRt. • 2023 • minden jog fenntartva Csaba Metál Zrt.